با سلام حدمت کاربران عزیزو دوست داشتنی سایت clevers.ir در این قسمت میخوایم آموزش کرک اینستاگرام را به شما آموزش بدیم پس با ما همراه باشید.این روش کاملا تضمینیه و صددرصد راست و درسته.

مواد لازم:

1. کمی صبر و حوصله
  2. نصب بودن زبان برنامه نویسی پایتون روی سیستم شما (اگه هم میخواید پایتون یاد بگیرید اینجا را کلیک کنید)
  3. اتصال به اینترنت
  4. یک آیدی برای کرکlaugh
  • در ضمن اگه تصاویر کوچیکن و واضح نیستن روی اونها کلیک کنید

مرحله اول:

خب برای شروع باید بگم که زبان پایتون حتما باید روی سیستم شما نصب باشه و اگرنه ابزار نصب نمیشه پس شما میتونید از اینجا پایتون را نصب و راه اندازی کنید: python.org پس از نصب پایتون باید ابزار instahack را از آدرس زیر دانلود کنید.

ابزار کرک اینستاگرام

دانلود ابزار

مرحله 2:

بعد از دانلود فایل پوشه instahack-master را استراکت کنید و داخلش بشید. روی فایل pass.txt کلیک کنید و پسورد های مورد نظر خودتونو تغییر بدید (دقت کنید که توی هر خط فقط میتونید یک پسورد وارد کنید)و در نهایت فایل را سیو کنید.

لیست پسورد

مثل عکس زیر پسورد های مدنظرتونو وارد کنید.

تغییر پسورد ها

مرحله 3:

برای اجرای این ابزار cmd را بازکنید برای این کار میتونید از کلید های ترکیبی windows+r استفاده کنید(windows همون علامت ویندوز روی کیبورده)

بعد از بازشدن پنجره زیر توی اون کلمه cmd را تایپ کنید و اینتر بزنید سپس یه صفحه سیاه باز میشه که اسم اون صفحه cmd هست.

بازکردن cmd

مرحله 4:

باید توی این مرحله به دایرکتوری فایل (ابزار کرکر) برید برای اینکار میتونید روی فایل کلیک راست کنید و از قسمت properties آدرس فایل را کپی کنید مثل عکس های زیر

اطلاعات فایل

و مثل عکس زیر محل فایل را کپی کنید

آدرس فایل

مرحله 5:

بعد آدرسی که کپی کردید را مثل نمونه کد زیر توی cmd جلوی کلمه cd تایپ کنید

cd C:\Users\Home\Desktop\programing\New folder\instahack-master

ولی یادتون باشه بجای آدرسی که من کپی کردم آدرس خودتونو بنویسید

مثل عکس زیر

رفتن به مسیر ابزار

مرحله 6:

خب تا اینجا که خوب پیش رفتید حالا که اومدید توی دایرکتوری فایل باید وارد فایل بشید و هممون میدونیم برای وارد شدن به فایل پایتون توی cmd باید از آپشن python استفاده کنیم یعنی دقیقا کد زیر را توی cmd کپی کنید تا ابزار کار بکنه

python hackinsta.py

مثل عکس زیر

باز کردن ابزار

مرحله 6:

حالا باید یوسرنیمی را که میخواستیم کرک کنیم را وارد کنیم مثلا من میخوام یوسرنیم manish.b.84 را کرک کنم

وارد کردن یوسرنیم

مرحله 7:

حالا باید ربات کرک را طوری تنظیم کنیم که به درستی اکانت را کرک کنه سوال اولی که میپرسه اینکه میگه آیا پروکسی میخوای یا نه و چونکه اینستاگرام فیلتر نشده!!! n را وارد میکنیم.

سوال دوم اینکه میگه هر چند ثانیه یه بار میخوای یه پسورد را امتحان کنه که ما هم میگیم هر 0 ثانیه یه بار یعنی پشت سر هم پسورد ها را امتحان کنه که سریع تر کارمون راه بیافته.

تنظیمات

مرحله آخر :

بعد از زدن اینتر در مرحله بالا خواهید دید که پسورد ها یکی یکی پشت سرهم چک میشن و اگه پسورد اکانت توی لیست پسورد ها باشه بهتون اطلاع میده. و از شانس خوب من پسورد توی لیستم بودم و اکانت کرک شدsurpriselaughcool

یافتن پسورد

• هرگونه استفاده نادرست در قبال این آموزش بر عهده خود شخص بوده و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال استفاده از این ابزار ندارد

موفق باشید

تا درودی دیگر بدرود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قفل هوشمند پژوهندگان جوان کرمان آشپزی پیام روشن فروش فويل آلومينيوم قالی و قالیشویی در تهران کسب درآمد اینترنتی یوزرنیم و پسورد امروز نود 32